Kolarstwo górskie (tzw. enduro) razem z dziećmi

W Srebrnej Górze rowerzyści będą mieli jeszcze lepiej!

„Rowerowe eldorado” w Srebrnej Górze dzięki wsparciu ludzi dobrej woli ma szansę jeszcze bardziej się rozwinąć. Twórcy tej doskonałej miejscówki rowerowej mają jeszcze więcej pomysłów i jeszcze więcej możliwości, żeby rozwinąć i udoskonalić park rowerowy o nazwie „Trasy Enduro Srebrna Góra”. Dlatego zorganizowali na platformie „Polak Potrafi” zbiórkę pieniędzy na ten cel, bo wiadomo, że z kasą zawsze jest największy problem.
Dzięki pierwszej zbiórce już istniejące ścieżki zostały wydłużone i zmodernizowane, poprawiono oznakowanie, zorganizowano transport mechaniczny na górę. Miejscówka w sezonie tętni życiem, a nawet poza nim jest chętnie odwiedzana przez np. wielbicieli jazdy na fatbikach (można je wypożyczyć w centrum rowerowym). Jest też „Pycha Szprycha” – food truck z pizzą i hamburgerami prowadzony w sezonie przez prawdziwych pasjonatów.
Trasy Enduro Srebrna Góra lubią wszyscy rowerzyści, dzięki temu ubiegłoroczna statuetka Enduro Award została wręczona podczas III Podhalańskiego Zlotu Enduro właśnie twórcom parku rowerowego w Srebrnej Górze.
Na srebrnogórskie trasy chętnie wpadają również nasi południowi sąsiedzi, którzy mają najlepsze ścieżki rowerowe w tej części Europy.
Dzięki temu, że już teraz jest gdzie pojeździć w Srebrnej, odbędzie się tam jedna z edycji zawodów enduro organizowanych przez Kellys Enduro MTB Series.

Wiecej informacji znajdziecie tutaj:

https://polakpotrafi.pl/projekt/srebrna-gora

Jak to w Srebrnej mówią: „By jeździło się lepiej!”

fbMB

Reklamy
This entry was published on 29 stycznia 2017 at 12:57 and is filed under Bez kategorii. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: